הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
פתח/סגור תפריט

דבר יו"ר הדירקטוריון

​"אתה בקעת מעין ונחל אתה הובשת נהרות איתן"
                       תהילים פרק עד פסוק טו

תושבים​ יקרים!

"מעיינות אתא" – תאגיד המים והביוב של קרית אתא הוקם בשנת 2008 על מנת לקדם ולפתח את תשתיות המים והביוב בעיר קרית אתא תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות לרווחת תושבי העיר.
אנו ב"מעיינות אתא" מחויבים להוביל, לתכנן, לקדם ולפתח את תשתיות המים והביוב במטרה לתת מענה הולם לתנופת הפיתוח בה מצויה העיר קרית אתא.
דירקטוריון והנהלת החברה שוקדים ימים כלילות על מנת להטמיע תרבות ארגונית של מודעות לאיכות גבוהה של מי השתייה, סטנדרטים גבוהים בעבודות הצנרת ותשתיות הביוב ובכל התהליכים והפרויקטים עליהם מופקד התאגיד, תוך עמידה ביעדי החיסכון והיעילות ושמירה על בריאות הציבור ואיכות הסביבה והחיים.
יש להדגיש, שכל הכנסותיו של התאגיד הן קודש להשקעה בשדרוג מערכות המים והביוב ברחבי העיר כולה.
אתר האינטרנט של "מעיינות אתא" הוא נדבך נוסף במסגרת המאמצים לשפר את השירות ובכדי לתת בידכם כלי נגיש וזמין באמצעותו ניתן ליצור קשר, לברר תעריפים, לבצע תשלומים, לקבל מידע לגבי פרויקטים לשיקום ופיתוח תשתיות ודיווח שוטף על פעילות התאגיד.
כפי שציינתי, בימים אלה קרית אתא מצויה בתנופת פיתוח אדירה בכל התחומים ובכל המישורים, נרתמתי לשליחות ציבורית זו במטרה שכולנו יחד נצליח לממש את מלוא פוטנציאל הפיתוח של העיר כולה לטובת הדורות הבאים.

                                                                                                       בברכה, 
                                                                                                          עו"ד יורם צברי
                                                                                                         ​ יו"ר הדירקטוריון

דבר יו"ר הדירקטוריון