הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
פתח/סגור תפריט

דבר המנכ"ל

תושבי קריית אתא היקרים!

חברת "מעיינות אתא בע"מ" הוקמה בהתאם לחוק תאגידי מים וביוב ובמטרה לנהל באופן עסקי, מקצועי ויעיל את מערכות המים והביוב בעיר קריית אתא, להבטיח רמת שירות, איכות ואמינות נאותים ולהבטיח ייעוד של ההכנסות ממתן שירות אספקת מים וביוב לצורך השקעות במערכות, הפעלתן ומתן השירותים.
אנו ב"מעיינות אתא" פועלים ללא לאות להשגת מטרות החוק ויישומו הלכה למעשה.
הקמנו חברה אמינה, מתקדמת ויעילה שפועלת ללא הרף לשדרוג תשתיות המים והביוב בעיר, למתן שירות מיטבי ללקוחות החברה ולשמירה על איכות טובה מאוד של מי השתייה.
מאז הקמתו השקיע התאגיד עשרות מיליוני שקלים בשדרוג ובפיתוח תשתיות המים והביוב בעיר.
התאגיד שותף במאמצים להגנת הסביבה ומניעת סיכונים סביבתיים לאוכלוסיה ובין היתר שודרגו תחנות השאיבה לביוב וקווי הולכת השפכים למכון טהור השפכים הוחלפו.
הקמנו מערכת ממוחשבת לקריאת מדי המים מרחוק כדי לפקח, לנהל ולשלוט על מערכות המדידה של צריכת המים. המערכת מציגה התראות מבוססות מקום, בזמן אמיתי על: חבלות, נזילות וגניבות.
המערכת מאפשרת לצרכנים לעקוב אחר צריכת המים שלהם ושל משפחותיהם, להיות עם אצבע על הדופק על צריכת המים, לעקוב אחר פעולת מונה המים ותקינותו ולקבל התרעות והודעות באופן ישיר לתיבת המייל או ב- SMS.
כמו כן, הטמענו מערכת GIS (מערכת מיפוי ממוחשבת) אשר על גביה הועלו כל תשתיות המים, הביוב והניקוז בכדי לייעל את עבודת מחלקות ההנדסה והתפעול.
אתר האינטרנט החדש של התאגיד נבנה עבורכם כחלק ממערך השירות אותו אנו מספקים, האתר נועד לשרת אתכם ועוצב מתוך חשיבה והתחשבות בקהלים השונים המשתמשים בו והוא עומד בכללי הנגישות. באתר תוכלו למצוא מידע נרחב על נושא המים, שירותי התאגיד, טפסים חיוניים, פרויקטים, אפשרויות תשלום און ליין ועוד- הכל במטרה לייעל עבורכם את השירות. 
פיתוח תשתיות המים והביוב בעיר הן תנאי הכרחי להמשך פיתוחה של העיר ואנו רואים בעמידה באתגרים את תרומתנו לפיתוח העיר ורווחת התושבים.

בברכה,

יאיר לייפר, מנכ"ל​

דבר המנכ"ל